26 Ocak 2019, Cumartesi
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Birsen Tezer Garajistanbulda

25 Ekim 2014 @ 23:00 - 26 Ekim 2014 @ 01:00

TL50

Büyülü sesiyle Birsen Tezer, “Ikinci Cihan” albümünün sevilen şarkıları ile 25 Ekim’de garajistanbul sahnesinde…

Ve artık “İkinci Cihan” zamanı…

İlk albümü Cihan’ı 2009 yılının Temmuz ayında yayımlayan Birsen Tezer, uzun süredir sahnede de birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşları Derin Bayhan (davul), Emre Tankal (elektrik gitar), Gürol Ağırbaş (bas gitar), Tunç Öndemir (akustik gitar) ile yola ikinci albümleri “İkinci Cihan” ile devam ediyor. 

Akın Eldes (elektrik gitar), Birol Ağırbaş (perküsyon), Bülent Ortaçgil (akustik gitar), Erkan Oğur (perdesiz gitar, kopuz), İlhan Şeşen (vokal), Özer Arkun (çello), Sibel Köse (vokal), Tarık Aslan (bendir, erbane) gibi değerli isimlerin de konuk müzisyen olarak yer aldığı “İkinci Cihan” albümünde dokuz şarkı yer alıyor.

Gürol Ağırbaş’ın “Eylül” isimli bestesine Bülent Ortaçgil’in söz yazdığı “Kendi Kendime”, ilk albümde yer alan “Balıkesir” isimli şarkının da sahibi olan Zafer Cımbıl’dan “Delikanlı”, “Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey” isimli filmin hiçbir yerde kayıtlı olarak yer almayan, İlhan Şeşen bestesi “Ne Tuhaf” ve Sami Batok sözü ve müziği “Boşver” isimli şarkıların dışında yer alan beş şarkının sözü ve müziği Birsen Tezer imzalı…

Müzik direktörlüğünü Gürol Ağırbaş’ın yaptığı albümün miksleri ve kayıtları Arıkan Sırakaya, vokal kayıtları Cihan Güvenç tarafından gerçekleşti. Cem Büyükuzun’un masteringini gerçekleştirdiği albümün kayıtları T&A Project stüdyolarında tamamlandı. “İkinci Cihan”, Kadri Karahan tarafından fotoğraflandı ve grafik çalışmasını Emine İlkorur tamamladı.

VIP – 100.00 TL

Tam – 50.00 TL
Öğrenci – 45.00 TL

Detaylar

Başlangıç:
25 Ekim 2014 @ 23:00
Bitiş:
26 Ekim 2014 @ 01:00
Ücret:
TL50
Etkinlik etiketleri:
, ,
Website:
http://www.biletix.com/etkinlik/RYS81/TURKIYE/tr

Mekan

Garajistanbul
Tomtom Mh., Kaymakam Reşat Bey Sk No:11, Istanbul
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0212) 244 4499
Website:
http://www.garajistanbul.org/
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.