17 Şubat 2020, Pazartesi
Anasayfa » Etkinlik » Kadıköyde Gezilecek Yerler
Kadıköy

Kadıköyde Gezilecek Yerler

Kadıköydeki Alışveriş Merkezleri

Anadolu Yakasında alışveriş denilince ilk akla gelen yerlerden birisi olan Kadıköy, içerisinde 4 büyük alışveriş merkezini barındırıyor.

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi

kozzy alisveris merkezi 300x180 Kadıköyde Gezilecek Yerler
Kozzy Alışveriş Merkezi

Kozyatağında açılan Kozzy Alışveriş Merkezi, yanıbaşındaki Kozyatağı Kültür Merkezi ile de oldukça ilgil gören AVM’lerden birisidir.

Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi

tepe nautilus avm 300x120 Kadıköyde Gezilecek Yerler
Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi

Tepe Nautilus, Anadolu Yakasının en eski alışveriş merkezi diyebiliriz. Hem Kadıköy’e yürüme mesafesinde olması, hem de yanı başındaki metro-marmaray durağı sayesinde son yıllarda daha da kalabalıklaşmaya, ilgi görmeye başladı. Otoparkı, mağazaları, sinema salonu ve marketi ile oldukça kullanışlı, uğrak bir AVM.

Optimum Alışveriş Merkezi

optimum avm 300x180 Kadıköyde Gezilecek Yerler
Optimum Alışveriş Merkezi

Optimum Yenisahrada açılan ilk alışveriş merkezi diyebiliriz. Yakın mesafesinde açılan metro durağı ve bağlantı yolları sayesinde ulaşım kolay. İçerisindeki mağazalar, yapı market ve sinema salonları il bölgede oldukça rağbet görüyor.

Akasya Alışveriş Merkezi

akasya avm 300x143 Kadıköyde Gezilecek Yerler
Akasya Alışveriş Merkezi

Akasya Alışveriş Merkezi, Kadıköy’de son açılan AVM. Hem rezidans, hem AVM konseptinde olması sayesinde oldukça ses getirmiş olup talep görmeye devam ediyor. Diğer AVMlere nazaran daha lüks, daha kaliteli markaları bünyesinde barındırıyor. Hemen altında Ünalan Metro Durağı ve metrobüs bağlantı yolları sayesinde ulaşım da oldukça kolay. Ek olarak İstanbul daki ikinci, Anadolu Yakasındaki ilk Apple Store da Akasya AVM içerisinde.

Kozyatağı Carrefour

kozyatagi carrefour 300x137 Kadıköyde Gezilecek Yerler
Kozyatağı Carrefour

Kozyatağında yer alan Carrefour yerleşkesi içerisinde de mağaza ve yapı market bulunmakta. Diğer alışveriş merkezlerine göre daha ufak olup, zaman geçirmek yerine daha çok ihtiyaca yönelik ziyaret edilen bir lokasyon.

Bunları da okuyun

İstanbul Yılbaşı Fırsatı 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019 Kasım ayı bitmek üzereyken yavaş yavaş herkes yılbaşı programlarını araştırmaya başladı. …

2 Yorumlar

  1. Kadıköy denince akla gelen yerler. Güzel bir derleme ve yararlı paylaşım olmuş teşekkürler.

  2. İstanbul’a iki kere üç gittim ama bir türlü kadıköy’e gitmek nasip olmadı. Bi gezemedim orayı ama ahtım var gidip gezecem 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir