24 Kasım 2022, Perşembe
Anasayfa » Cafe & Bar » Kloster Kapandı mı?
Kloster
Kloster

Kloster Kapandı mı?

kloster istanbul Kloster Kapandı mı?
Kloster

İstanbul gece hayatında önemli bir rol oynayan, güneş doğmadan çıkılmayan gece kulübü Kloster’ın kapandığı söylentileri dolaşmaya başladı.
Yaz döneminin gelmesiyle birlikte giriş katların çoktan kapandığı Kloster, teras ile hizmet vermeye devam ediyordu. En son haziran başında gittiğimiz Kloster da teras bile bir hayli tenha idi. Zaten tenhalığı gören kimseler de farklı alternatifleri, beach clup ları değerlendirmeye başladılar.

Kloster, Beyoğlu Balık pazarı ve İngiliz Konsolosluğu yanıbaşında yer alarak gayet merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Giriş ve teras da dj performansları sergilenirken, 08:30-12:00 arası da after katı açılıyordu. Dolayısıyla 23:00-12:00 arası hizmet veren bir gece kulübü. Mekan, Kloster öncesinde büngesinde Ghetto yu barındırıyordu. Ghetto sonrasında Kloster, İstanbulda elektronik müzik severlerin merkezi haline geldi.
Her ne kadar müzik, dans derken eğlenceli saatler geçirilse de girişdeki güvenliklerden, içeride gezen personele kadar zaman zaman can sıkıcı durumlar ile de karşılaşmak mümkün. Malum, İstanbul da kusursuz bir mekan bulmak mümkün değil.

Bunları da okuyun

Setüstü Çay Bahçesi’nde bir dem tarih…

İstanbul’da vapura bindiğiniz zaman, Tarihi Yarımada’nın güzelliklerine bakmadan geçemezsiniz, biliriz. O Tarihi Yarımada’dır ki, yüzlerce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.