21 Mart 2023, Salı
Anasayfa » Cafe & Bar » Tans Coffee
Tans Coffee
Tans Coffee

Tans Coffee

Trendler, moda olarak nitelediğimiz bir çok şey zamanla tekrarladıkça, karşımıza çıktıkçta sıkıcı hale geliyor. Ancak 3. dalga kahveciler için aynı şeyi söyleyemiyorum. Son yıllarda moda haline gelen, bizi cafelerdeki basit makine kahvelerinden kurtaran yeni nesil kahveciler iyi ki artmaya devam ediyor. Gerçi, sayıları artıyor; kaliteli hizmet, kaliteli kahve sunanlar devam ettiği gibi bir kısmı da kepenk kapatıyor.

İlk olarak İstanbul’da tanıştığım bu furya, İzmir’de de memnun edici düzeylere ulaşmış. Ciddi anlamda lezzetli kahve sunan, hizmet ve dekorasyon ile de bu lezzeti taçlandıran işletmeler mevcut. İşte bu kahvecilerden birisi de Tans Coffee. Tans Coffee, Alsancak Starbucks yanında yer alıyor. Uzun zamandır Starbucks ya da Çelebi Unlu Mamüllere giderken dikkatimi çekse de kalabalıktan oturma şansı bulamıyordum. Bugün hususi olarak Alsancak da bu kahveciye oturdum. Ufak çapta bir inşaat var arka kısımlarda. Ama açık alanı olsun, içerisi oldun gayet iyi dekore edilmiş. Tam yeni nesil kahveci yani, dekorasyonu, lezzeti vb derken beni tavladı diyebilirim.

Normalde filtre kahve dışında pek bir şey içmesem de bugün Flat White istedim. Gayet kıvamında, lezzetli bir kahve geldi. Bir sonraki gidişimde Affogato yu deneyeceğim. Artık tüm kahveciler, cafe ler menüye Affogato koyuyor ancak kıvamını tutturabilen çok çok az.

Self servis hizmet veriliyor. Kahveler dışında cheesecake i de bayağı meşhur. Hatta önce cheesecake in methini duymuştum. Wc kullanımı için de pasajın içerisine kartla girmeniz gerekiyor.

Açık alanda oturma imkanı da mevcut, hatta açık alanda daha çok masa var.

20191215 170628 1024x576 Tans Coffee
Tans Coffee

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:179 B-C Alsancak – İZMİR

Web: https://www.tanscoffee.com/

Telefon: 0232 999 91 40

Bunları da okuyun

İstanbul'dan İzmir'e Taşınmak

İstanbul’dan İzmir’e Taşınmak

İstanbul’dan İzmir’e Taşınmak İstanbul; yaşayanına göre dert keder, turistine göre de bitmek tükenmek bilmeyen bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.