14 Mayıs 2022, Cumartesi
Anasayfa » Etkinlik » 2017 Yılbaşı Programları
İstanbulda yılbaşı

2017 Yılbaşı Programları

2017 İstanbul Yılbaşı Programları

istanbul yilbasi 300x169 2017 Yılbaşı Programları
İstanbul Yılbaşı Programları

2016 Kasım ayının son günlerinde pek çok kişi şimdiden yılbaşı gecesi nereye gitsek, ne yapsak derdine düştü. Malum, İstanbul koca derya. Diğer şehirlere göre program alternatifi çok olsa da, bu da dert. Alternatif çok olunca da hangisine katılsak derdine düşüyor insan. Beylikdüzünden Tuzla’ya, cafesinden en lüks oteline kadar pek çok işletme yılbaşı programı yapıyor. Tabi fiyatlar da genel olarak yılbaşı gecesine layık olacak şekilde tuzlu.

İstanbulda yılbaşı gecesi herkesin hemfikir olduğu tek nokta, Taksime gidilmemesi gerektiği. Bunun asıl sebebi de yıllarca televizyonlarda gördüğümüz kendini bilmezlerin tacizleri, sapıklıkları. Dolayısıyla insanları Taksimden uzaklaştırmaya yetiyor. Yine de buna rağmen bir kaç sene aralıksız yılbaşını Taksimde geçirdik. Mekana erken girip, gece geç çıkmanın problem yaratmayacağı düşüncesindeyim. Ya da konaklamalı program yapan oteller de bu konuda gayet güvenli geliyor. Akşam otele girip, güzel bir program ile yılbaşını geçirip, ertesi gün kahvaltı sonrası huzurla otelden ayrılmak da iyi bir seçenek olabilir. Oteller bölgesi olan Taksim bu konuda iyi bir seçenek.

 

Henüz 2017 Yeniyıl Programları netleşmese de , 2016 ve 2015 Yılbaşı Programı yapan bazı işletmeleri incelemek de fikir verebilir.

Bunları da okuyun

İstanbul Yılbaşı Fırsatı 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019 Kasım ayı bitmek üzereyken yavaş yavaş herkes yılbaşı programlarını araştırmaya başladı. …

3 Yorumlar

  1. Hocam yılbaşı gecesi bence en güzel yapılacak şey evinde oturup çoluk çocuk ile ilgilenmek herkes buna katılmayabilir tabi ama sokaklara taşıp çılgınlar gibi bağırıp çağırmak bana hiç uymuyor.

  2. Benim evim güzel evim yılbaşında ailem ile geçireceğim en güzel şeyde ailen ile birşikte olmak bence başka giç birşey bu kadar keyif veremez bence.

  3. Yılbaşı Etkinlikleri

    Yılbaşında gidebileceğiniz bir çok yer var aslında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.