13 Temmuz 2018, Cuma
Anasayfa » Etkinlik » Anadolu Yakası Yılbaşı Programları
Anadolu Yakası Yılbaşı
Anadolu Yakası Yılbaşı

Anadolu Yakası Yılbaşı Programları

Anadolu Yakası Yılbaşı Programları

 

2016 nın son haftasına girmişken hem yılı geride bırakmanın yorgunluğu, hem de bahane ile eğlenmeye gitme telaşı sardı hepimizi. Elbette pek çok kişi (ben de dahil) yer bulamama tedirginliği ile yılbaşı rezervasyonlarını yapmıştır. Bir çok kişi de hala program arayışında elbette. İşte bu program arayışında olan kesimin işini kolaylaştırma amaçlı, İstanbul Anadolu Yakasındaki Yılbaşı Programlarına bir göz atalım.

Anadolu Yakası

İstanbulda eğlence, gece hayatı dediğimiz zaman akla ilk avrupa yakası, Taksim-Ortaköy tarafları geliyor elbette. Ancak yılbaşında Taksime gitmenin ne kadar riskli bir durum olduğunu hepimiz biliyoruz artık. Yine de Avrupa Yakasında, Taksim bölgesinde yılbaşı programı yapacaklara önerim konaklamalı bir program ayarlamaları. Otel programları bu konuda gayet elverişli. akşam 6-7 gibi giriş yapıp sonraki gün kahvaltınızı yapıp 12 de otelden huzurla ayrılırsınız.

Anadolu Yakasında da Avrupa Yakasındaki kadar ihtişamlı, dolu yılbaşı programları var bu sene. Daha sakin, daaha güvenli, daha huzulu bir yılbaşı programı düşleyenler için Anadolu Yakası doğru seçim olacak. Bir de Anadolu Yakasında oturuyorsanız zaten değmeyin keyfinize.

Anadolu Yakasındaki Yılbaşı Programlarına girmeden önce, incelemiş olduğumuz diğer yılbaşı programlarına da bakakabilirsiniz.

Bunları da okuyun

İstanbul Yılbaşı Fırsatları

İstanbul Yılbaşı Fırsatları

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2016 nın son günlerine yaklaştıkça yılbaşı telaşı sardı dört bir yanı. Yılbaşında …

2 Yorumlar

  1. Yol gösterici olmanız çok hoş.

  2. yilbasinda istanbul bir baska guzel oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.