26 Mayıs 2023, Cuma
Anasayfa » Etkinlik » Ortak Çalışma Alanları
Ortak Çalışma Alanı
Ortak Çalışma Alanı

Ortak Çalışma Alanları

Dünyada son yılların trendi olan freelance çalışma modeli ve uydu ofis mantığı beraberinde ortak çalışma alanı sektörünü yarattı.

Tek başına çalışıp küçücük ofise dünyanın parasını verip elektriği, suyu, çayı kahvesi derken aylık iş yeri masrafları bir hayli yüksek olunca ortak çalışma alanları oldukça talep görür oldu. Kaliteli çalışma ortamı, yüksek hızda internet, çay-kahve ve ikramlar, talebe göre toplantı odası kiralama ve istenilen merkezi lokasyonlar.. Ciddi anlamda detaylı bakınca bir hayli avantajı var ortak çalışma alanlarının. Kimi yerde hazır ofis olarak da geçiyor. Sonuçta ortak çalışma alanı & hazır ofis aynı amaca hizmet ediyor.

eofis hazir ofis 300x200 Ortak Çalışma Alanları

İlk ortak çalışma alanı deneyimimi Urban Station Galata da yaşamıştım. Çalıştığım şirket uydu ofis toplantılarını burada kiraladığı toplantı odalarında gerçekleştiriyordu. Devamında workinton şubelerinde de hafta sonları çalışır oldum. Workinton’ un sloganı da ” İyi çalışanlar ülkesi”. Workinton için konuşursak gerçekten hakkını veren bir hizmet sunuyorlar.

 

Başka bir toplantı için de Kollektif House da bulunmuştum. Kollektif House da dekorazon açısından rakiplerinden ayrı bir çizgide ilerliyor.

İstanbulda bulunan diğer ortak çalışma alanlarını listeleyelim:

 

1.Plaza Cubes

plaza cubes hazir ofis 300x188 Ortak Çalışma Alanları
Plaza Cubes

Plaza Cubes; hazır ofis, sanal ofis, sabit masa ve toplantı odası hizmeti sunan bir şirket. Şu an İstanbulun iki yakasında 7 lokasyonda hizmet vermekte olup Ankara ve İzmir şubeleri de mevcut. Referansları arasında Motorola, Toshiba ve UBER gibi şirketler de mevcut.

Plaza Cubes da sanal ofisler 190tl+kdv, hazır ofisler 2000+kdv, sabit masa 700+kdv den başlıyor. Fiyatlar web sitesinde yer alan fiyatlar olup güncel fiyat ve rezervasyon için web sitesi ve 444 5607 üzerinden bilgi alabilirsiniz.

2. eOfis

eofis 300x200 Ortak Çalışma Alanları
eOfis

eOfis, hazır ofis, sanal ofis, ortak ofis ve toplantı odası hizmeti sunan, İstanbul’un bir çok lokasyonunda yer bir kurum. eOfis rakiplerinden farklı olarak hazır ofis hizmeti verdiği bazı şubelerinde 7/24 kullanım imkanı sunuyor. Hazır ofis paketi 1200+kdv, sanal ofis paketi 200+kdv ve ortak ofis paketi 480+kdv fiyatlarla başlıyor. Ek olarak eOfis Biz Paketi de yıllık kdv dahil 500tl. Bu fiyatlar eOfis web sitesinde şu an yayınlanan fiyatlar olup detaylı bilgiyi web sitesinden ve 4443480 üzerinden alabilirsiniz.

 

3. Workhub

workhub 300x93 Ortak Çalışma Alanları
Workhub

Workhub, Ümraniyede yer alan bir ortak çalışma alanı. Hazır ofis, toplantı odası, sanal ofis ve ortak çalışma alanı hizmeti veriliyor. Sabit masa aylık fiyat 690tl, aylık üyelik 490tl olarak fiyatlandırılmış. Ek olarak kullandığın kadar öde sistemi de mevcut. Güblük 49tl veya ilk saat 15tl, sonraki her saat 7tl olarak belirlenmiş. Fiyatlar kdv hariç verilmiş, ve bu fiyatlar Workhub web sitesinde şu an yer alan fiyatlardır. Güncel fiyat ve bilgi için web sitesi ve 0216 575 6270 üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 

4. Kamara

kamara ortak calisma alani 300x209 Ortak Çalışma Alanları
Kamara Ortak Çalışma Alanı

 

Kamara da son zamanlarda popülerleşen, düzenlenen etkinliklerde tercih edilen noktalardan birisi. Altıntepe, Altunizade, Bostancı, Beyoğlu, Levent ve Şişli lokasyonlarında hizmet veriliyor. Modern toplantı odası 30tl/saat, paylaşımlı ortak alan kullanımı 290tl, hazır ofis 950tl ve sanal ofis hizmeti de 89tl olarak fiyatlandırılmış. Fiyatlar web sitesinde şu an belirtilen fiyatlar olup kullanım ve detaylı fiyat bilgisi için web sitesi ve 0850 532 20 09 numara üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 

5. Habita

habita 300x200 Ortak Çalışma Alanları

Habita, rakipleri gibi sabit masa, kapalı ofis ve ortak çalışma alanı sunan bir kurum. Rakiplerden farklı olarak da habita venue adında etkinlik alanı ve habita hall adında daha büyük amfi tadında bir alanı mevcut. En önemli özelliklerinden birisi de kreatif bir yer olması. Tasarımı da ayrı çekici. Habita, bünyesinde zaman zaman düzenlenen etkinlikler ile de misafirlerine sosyalleşme imkanı tanıyor. Üyelik seçenekleri ve fiyat için web sitesi ve 0 555 662 09 83 üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Bunları da okuyun

İstanbul Yılbaşı Fırsatı 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019 Kasım ayı bitmek üzereyken yavaş yavaş herkes yılbaşı programlarını araştırmaya başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.