5 Mayıs 2017, Cuma
Home » Cafe & Bar » Taksimde Elektronik Müzik Yapan Mekanlar
Elektronik Müzik
Elektronik Müzik

Taksimde Elektronik Müzik Yapan Mekanlar

Taksimde Elektronik Müzik Yapan Mekanlar

Her konuda bir derya, deniz olan İstanbul gece hayatı konusunda da her türlü isteğe cevap verebilen bir potansiyele sahip.

Hafta sonunu ister klasik müzik eşliğinde, ister hafif bir yemek müziği ile bir restoranda, ister bir pub ya da konserde geçirmenizi sağlayacak etkinlikler mevcut. Bir de sabaha kadar dans edip eğlenmek isteyenler için ciddi anlamda kaliteli müzik yapan mekanlar mevcut.

İstanbulda elektronik müzik yapan en bilinen mekanlardan biris olan Kloster ın kapandığını daha önce duyurmuştum. Kloster dan sonra arayışa girenler için ufak bir mekan dizini hazırladım. Elbette elektronik müzik tutkunları bu mekanlarla sınırlı kalmayıp daha pek çok mekanda müzik keyfini sürüyor. Diğer mekanlar için 2. bir yazı hazırlıyor olacağım. Ek olarak mekanlarda biraz daha fazla zaman geçirdikten sonra tek tek mekan incelemelerini de paylaşıyor olacağım.

  1. Morgue
  2. Beat
  3. Depo Taksim
  4. GLOW
  5. Machine Club

Check Also

Çorlulu Ali Paşa Medresesi ve Nargile!

Esasında Çorlulu Ali Paşa, Lale Devri padişahı olarak da bilinen III. Ahmet zamanında 1710’a kadar, …

2 comments

  1. Depo Taksim’de bulunma imkanım oldu ve gerçekten çok güzel ve eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. Diğer mekanları da en kısa zamanda gezeceğim..

  2. MAchine Club güzeldir bir iki kez gittim arkadaşlarla tavsiye ederim .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.