26 Eylül 2023, Salı
Anasayfa » Cafe & Bar » Taksimde Elektronik Müzik Yapan Mekanlar
Elektronik Müzik
Elektronik Müzik

Taksimde Elektronik Müzik Yapan Mekanlar

Taksimde Elektronik Müzik Yapan Mekanlar

Her konuda bir derya, deniz olan İstanbul gece hayatı konusunda da her türlü isteğe cevap verebilen bir potansiyele sahip.

Hafta sonunu ister klasik müzik eşliğinde, ister hafif bir yemek müziği ile bir restoranda, ister bir pub ya da konserde geçirmenizi sağlayacak etkinlikler mevcut. Bir de sabaha kadar dans edip eğlenmek isteyenler için ciddi anlamda kaliteli müzik yapan mekanlar mevcut.

İstanbulda elektronik müzik yapan en bilinen mekanlardan biris olan Kloster ın kapandığını daha önce duyurmuştum. Kloster dan sonra arayışa girenler için ufak bir mekan dizini hazırladım. Elbette elektronik müzik tutkunları bu mekanlarla sınırlı kalmayıp daha pek çok mekanda müzik keyfini sürüyor. Diğer mekanlar için 2. bir yazı hazırlıyor olacağım. Ek olarak mekanlarda biraz daha fazla zaman geçirdikten sonra tek tek mekan incelemelerini de paylaşıyor olacağım.

 1. Morgue
 2. Beat
 3. Depo Taksim
 4. GLOW
 5. Machine Club

Bunları da okuyun

Setüstü Çay Bahçesi’nde bir dem tarih…

İstanbul’da vapura bindiğiniz zaman, Tarihi Yarımada’nın güzelliklerine bakmadan geçemezsiniz, biliriz. O Tarihi Yarımada’dır ki, yüzlerce …

7 Yorumlar

 1. Öykü Halı Yıkama

  Taksimde ilk fırsatta bir canlı metal müzik yapan bir yere gitmeyi düşünüyordum.Sayenizde seçim yapabileceğimiz yerler arasında bilgi sahibi olduk.Bir tanesini kesin tercih edip gideceğim.

 2. Depo Taksim’de bulunma imkanım oldu ve gerçekten çok güzel ve eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. Diğer mekanları da en kısa zamanda gezeceğim..

 3. MAchine Club güzeldir bir iki kez gittim arkadaşlarla tavsiye ederim .

 4. Hmmm Aklımızda bulunsun..

 5. uzun süredir araştırıyodum bu yazıyı görmem çok iyi oldu

 6. guzel paylasım olmus tebrıkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.