27 Eylül 2023, Çarşamba
Anasayfa » Cafe & Bar » Taksimde Elektronik Müzik Yapan Mekanlar
Elektronik Müzik
Elektronik Müzik

Taksimde Elektronik Müzik Yapan Mekanlar

GLOW

GLOW taksimde yer alan, hem sahne alan djler, hem işletmesi ve çalışanları ile diğer mekanlardan kendisini ayırıyor. Her şeyden önce içeride pek çok yerde olduğu gibi rahatsız edecek tipleri görmüyorsunuz. Kapıda ciddi bir eleme var, hatta kapıdaki görevliler kapanan Kloster dan gelmiş söyledikleri kadarı ile. Ek olarak mekan daha önce herhangi bir sebepten hiç kapanmamış, ki çoğu mekanın bu konuda sabıkası var. GLOW  daha çok after mekan olarak tercih ediliyor, dolayısıyla kapı açılışı saat 23:00 da içeri girdiğinizde tek başınıza müzik dinliyor olacaksınız. gece 03:00 gibi popülerleştiği gibi müzik de gayet güzel bir hal alıyor. Tercih edilesi mekanlardan birisi.

Hüseyinağa Mahallesi, Küçükbayram Sokak, No 7, Beyoğlu, İstanbul

Bunları da okuyun

Setüstü Çay Bahçesi’nde bir dem tarih…

İstanbul’da vapura bindiğiniz zaman, Tarihi Yarımada’nın güzelliklerine bakmadan geçemezsiniz, biliriz. O Tarihi Yarımada’dır ki, yüzlerce …

7 Yorumlar

  1. Öykü Halı Yıkama

    Taksimde ilk fırsatta bir canlı metal müzik yapan bir yere gitmeyi düşünüyordum.Sayenizde seçim yapabileceğimiz yerler arasında bilgi sahibi olduk.Bir tanesini kesin tercih edip gideceğim.

  2. Depo Taksim’de bulunma imkanım oldu ve gerçekten çok güzel ve eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. Diğer mekanları da en kısa zamanda gezeceğim..

  3. MAchine Club güzeldir bir iki kez gittim arkadaşlarla tavsiye ederim .

  4. Hmmm Aklımızda bulunsun..

  5. uzun süredir araştırıyodum bu yazıyı görmem çok iyi oldu

  6. guzel paylasım olmus tebrıkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.