6 Eylül 2018, Perşembe
Anasayfa » Etkinlik » Electronica Festival İstanbul 2017
Electronica Festival İstanbul 2017
Electronica Festival İstanbul 2017

Electronica Festival İstanbul 2017

Electronica Festival İstanbul 2017

FG 93.7 tarafından ilk kez hayata geçirildiği 2004 yılından beri 150.000’i aşkın müzik severi dünyaca ünlü 600’den fazla müzisyenle bir araya getiren Electronica Festival; bu yıl da 29-30 Temmuz İstanbul’da senenin en büyük elektronik müzik buluşmalarına hazırlanıyor.

 

Geçtiğimiz yıl 10.000’den fazla katılımcıyı ağırlayarak Alaçatı’da unutulmaz bir iki gün yaşatan festivalin Çeşme ayağı, 2017 yazında da Alaçatı Beach Resort’ta geçecek iki gün boyunca kendinizi müzik ve doğaya teslim etmeye çağırıyor.

Yine geçtiğimiz yıl 3.000’den fazla kişinin dansına tanıklık ederek beklenen geri dönüşünün hakkını veren İstanbul ayağıysa 2017 yazında bir kez daha Suma’yı mesken edinerek şehir içinde güzel müziğe doyulacak bir yaz tatili vadediyor.

Elektronik müzik sahnesinin son dönemde en dikkat çeken isimlerinin performanslarına gün boyu süren süren aktivite ve workshop’lar ile özel lezzetler ve pop-up shop’ların eşlik edeceği festivallerin ayrıntıları, Electronica Festival / FG 93.7 sosyal medya hesapları ve FG 93.7 frekansında.

electronica festival 2017 Electronica Festival İstanbul 2017
Electronica Festival İstanbul 2017

#ElectronicaFestival

Andhim, Architectural, Claptone, Doctor Dru, Dominik Eulberg, Eagles & Butterflies, Einmusik b2b Jonas Saalbach, Elderbrook, Etapp Kyle, Feathered Sun, Francesco Tristiano, Frankey & Sandrino, Henry Saiz & Band, Oceanvs Orientalis, Oliver Huntemann, Red Axes, Stavoz, Swayzak, Viken Arman, Voiski, Yokoo

Ahmet Şendil, Alican, Ali Efe Dinç, Batur, Becky Fr, Birol Giray ‘’Beegee’’,   Discolog, Doruk Güralp, Drell, Efe Kantel, Ferhat Albayrak, Furkan Kurt, Jaffer, Mert Yücel, Mousike, Moophy,  Murat Uncuoğlu, Nisso, Procombo, Rubsilent, Seko, Sezer Uysal, The Contra, Yang

Festival Başlangıç: 29 Temmuz 2017 18:00
Festival Bitiş: 30 Temmuz 2017 21:00

 

SUMA BEACH

 

Kendini ifade eden, özgür düşünen ve yaratan kişileri Karaköy’de buluşturan Suma Han ve dans tutkunlarını şehrin en iyi müziğiyle buluşturan aktivist gece kulübü Wake Up Call’un ortak projesi Suma Beach bu yaz da mükemmel bir tatil planı için düşündüğünüz her şeyin fazlasını sunuyor.

Suma Beach 23.000 metrekareye yayılmış alanıyla kendinizi dış dünyadan tamamen soyutlayabileceğiniz “başka” bir köy. 6.000 metrekarelik plaj alanında denizin tadını çıkarabilir, restoranında en sevdiğiniz lezzetleri bulabilir, sörf okulunda tutkularınızı harekete geçirebilirsiniz. Her hafta sonu en iyi dans müziği sanatçılarını dinleyebileceğiniz yeşil alanda ise gündüzleri gezintiye çıkabilir, hamak ve salıncaklarda dinlenebilirsiniz.

Yapımında sadece ahşap, bambu ve hasır gibi doğal malzemelerin kullanıldığı Suma Beach’in dekoru, misafirlerini 60’lı ve 70’li yılların retro havasıyla birleştiren bir tasarıma sahip. Geri dönüşüm fikirlerinin uygulandığı atölyede ise yaratıcı fikirlerin ekolojik sistemle olan bağlantısının farkına varabilirsiniz.

Bunları da okuyun

Karabiga Restoran Yılbaşı Programı

Karabiga Restoran Yılbaşı Programı Yılbaşı yaklaştıkça mekanlar da yılbaşı programlarını açıklamaya devam ediyorlar.   Küçükyalı …

2 Yorumlar

  1. festivalleri fuarlar hem sosyolojik hem de ekonomik olarak toplumun kaynaşmasını, kültürel bilgi alışverişini gerçekleştirdiği ortamlar. değerini bilmek ve imkanlar dahilinde takip etmek lazım.

  2. Merhaba sitenizden israrla tanitim yazisi satin almak istiyorum. Mail adresime yazabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.