29 Haziran 2017, Perşembe
Anasayfa » Etkinlik » İstanbul Otellerin ve Restaurantların İftar Fiyatları
Armada Teras'ta Akşam

İstanbul Otellerin ve Restaurantların İftar Fiyatları

2015 İftar Yazımızı görüntülemek için buraya tıklayınız.

Banner Yazıiçi arabant 300x38 İstanbul Otellerin ve Restaurantların İftar Fiyatları

2013 yılının ilk yarısının bitişi aynı zamanda Ramazanın da başlangıcı oldu. Bu yıl da 9 Temmuz’da başlayacak olan Ramazan, her yıl olduğu gibi beraberinde “iftara nereye gidilir, menü fiyatları nelerdir”, “otellerin ve mekanların iftar fiyatları nasıl” gibi soruları da getirdi. Oteller ve restaurantların iftar menüleri ve iftar fiyatları her yıl olduğu gibi bu yıl da afişe edildi. 5 Yıldızlı otellerin iftar fiyatları kimi zaman müşterilerin yüzünü güldürürken, kimi zaman da fiyatların şişme olmasıyla hayal kırıklığı yarattı. İstanbul Restaurantlarının iftar fiyatları da bazı otellere taş çıkaracak cinsten. Bazı işletmeler açık büfe iftar servisi verirken, bazıları serpme veya set menü şeklinde iftar menüsü sunacak. Bu hususta da belirtmek istediğimiz bir nokta var; açık büfe iftar fiyatları uygun olabilir fakat iftar vaktinde tüm müşteriler aynı anda büfelere yöneleceğinden servis kalitesi düşebilir, bu nedenle tercihinizi set iftar menüden yapmanızda fayda var. Bu sebepten ötürü iftar için gidilecek mekanların araştırmasını iyi yapmak bu açıdan çok önemli. (Dipnot: Kapak kısmında yer alan fotoğraf 2013 yılında Armada Otel’de çekilmiştir.) — İftar Mekanları hakkında dikkat edilmesi gereken hususlar Fiyata kdv dahil mi? Bazı işletmeler +kdv iftar fiyatı verdiğini siz hesap öderken söyleyebilir. Fiyata içecek dahil mi? Menü detayını veren işletme son dakikada menüye içeceklerin dahil olmadığını söyleyebilir. Açık Büfe’ye neler dahil? Bazı büfelerin ücrete tabi olduğunu mekana gittikten sonra öğrenme ihtimalinize karşı önceden sorun. Grup İndirimi var mı? Eğer 10 kişi veya üzerinde bir grupla gidiyorsanız mutlaka grup indirimi yapıp yapmadıklarını işletme yetkilisine danışın. Oturacağınız masanın nerede konumlandırılmış? Mekana vardıktan sonra en köhne köşede oturmak istemiyorsanız, önceden yerinizi sorun ve ayırtın. Otopark var mı? Varsa ücreti nedir? Son dakika otopark yeri aramaktansa önceden bilgi edinip ücretlendirmesini öğrenin.

İstanbul Restaurantları ve İftar Fiyatları

Restaurantlar Website Menü Detay  Fiyat
1 Faruk Güllüoğlu www.gulluoglubaklava.com.tr Açık Büfe  25,00 TL
2 Ağa Kapısı Cafe www.agakapisi.com Set Menü  35,00 TL
3 Faruk Güllüoğlu www.gulluoglubaklava.com.tr Set Menü  40,00 TL
4 Falls in Galata www.fallsingalata.com.tr Set Menü  45,00 TL
5 Messt Restaurant www.messt.com.tr Set Menü  55,00 TL
6 Filizler Köfte www.filizler.com Set Menü  55,00 TL
7 Cercis Murat Konağı www.cercismurat.com Set Menü  60,00 TL
8 Oba Restaurant www.obarestoran.com Set Menü  60,00 TL
9 Liman Lokantası www.capacapa.com Set Menü  65,00 TL
10 Namlı Gurme www.namligida.com.tr/namligurme Set Menü  65,00 TL
11 Galata Konak Cafe http://www.mekanist.net/istanbul/cafe/galata-konak-kafe Set Menü  65,00 TL
12 Haliç Kongre Merkezi www.haliccc.com Set Menü  70,00 TL
13 Mabeyin Restaurant http://www.mabeyin.com Set Menü  70,00 TL
14 Develi Kebap www.develikebap.com Set Menü  75,00 TL
15 Hamdi Restaurant www.hamdirestaurant.com Set Menü  75,00 TL
16 Divan Brasserie Bebek www.divan.com.tr/TR/Restaurants Açık Büfe  79,00 TL
17 Kaşıbeyaz www.kasibeyaz.com.tr Set Menü  80,00 TL
18 Matbah Restaurant www.matbahrestaurant.com Set Menü  85,00 TL
19 Asitane Restaurant www.asitanerestaurant.com Set Menü  85,00 TL
20 Sortie www.sortie.com.tr Set Menü  85,00 TL
21 Halat Restaurant www.halatrestaurant.com Set Menü  90,00 TL
22 Hasan Kolcuoğlu www.hasankolcuoglu.com.tr Set Menü  90,00 TL
23 Zeyrekhane www.zeyrekhane.com Açık Büfe  90,00 TL
24 Blue Topaz www.bluetopazistanbul.com Set Menü  95,00 TL

İstanbul Otelleri İftar Fiyatları

İstanbul Otelleri website Menü Detay Fiyat
1 Antik Hotel İstanbul www.antikhotel.com/tr Set Menü 35,00 TL
2 Midtown Hotel www.midtown-hotel.com Set Menü 35,00 TL
3 Crowne Plaza İstanbul Asia www.cpistanbulasia.com Serpme Set Menü 39,00 TL
4 The Marmara Pera pera.themarmarahotels.com Açık Büfe 49,00 TL
5 Crowne Plaza İstanbul Asia www.cpistanbulasia.com Açık Büfe 49,00 TL
6 Miracle Istanbul Asia Hotel www.miracleistanbulasia.com Set Menü 50,00 TL
7 Best Western Citadel Hotel www.citadelhotel.com  Set Menü 55,00 TL
8 Best Western Plus The President Hotel www.thepresidenthotel.com  Set Menü 55,00 TL
9 Byotell www.byotell.com.tr Set Menü 55,00 TL
10 Rixos Pera www.rixos.com/tr/rixos-pera-istanbul-otel‎ Açık Büfe ve Set Menü 55,00 TL
11 Elite World Prestige Otel www.eliteworldprestige.com.tr Set Menü 59,00 TL
12 Holiday Inn City İstanbul www.hiistanbulcity.com Set Menü 59,00 TL
13 Rixos Taksim www.rixos.com/tr/rixos-taksim-istanbul-otel Açık Büfe ve Set Menü 60,00 TL
14 Sheraton İstanbul Ataköy www.sheratonistanbulatakoy.com.tr Set Menü 65,00 TL
15 Cevahir Hotel İstanbul Asia www.cevahirhotelasia.com Set Menü 65,00 TL
16 Grand Cevahir Hotel www.gch.com.tr/‎ Açık Büfe 65,00 TL
17 Divan İstanbul City www.divan.com.tr Açık Büfe ve Set Menü 65,00 TL
18 Divan İstanbul Asia www.divan.com.tr Açık Büfe 65,00 TL
19 Martı Istanbul Hotel martiistanbulhotel.com Açık Büfe ve Set Menü 69,00 TL
20 Radisson Blu Asia www.radissonblu.com.tr/hotel-istanbulasia‎ Set Menü 69,00 TL
21 Polat Renaissance Hotel http://www.marriott.com/hotels/travel/istrn-renaissance-polat-istanbul-hotel/ Set Menü 70,00 TL
22 Armada Otel www.armadahotel.com.tr Set Menü 75,00 TL
23 Sheraton İstanbul Ataköy www.sheratonistanbulatakoy.com.tr Açık Büfe 75,00 TL
24 Double Tree Hilton Moda hilton.com.tr/tr/Doubletree-Istanbul-Moda Set menü 75,00 TL
25 Polat Renaissance Hotel http://www.marriott.com/hotels/travel/istrn-renaissance-polat-istanbul-hotel/ Set Menü 75,00 TL
26 The Marmara Pera pera.themarmarahotels.com Set Menü 75,00 TL
27 Dedeman İstanbul www.dedeman.com açık büfe 79,00 TL
28 Divan İstanbul Taksim www.divan.com.tr açık büfe 79,00 TL
29 The Residence Otel İstanbul www.hotelresidence.com.tr Set Menü 79,00 TL
30 Wyndham Kalamış Hotel www.wyndhamkalamis.com Set Menü 80,00 TL
31 Grand Hyatt istanbul.hyatt.com/ Açık Büfe 85,00 TL
32 The Marmara Taksim taksim.themarmarahotels.com Set Menü 85,00 TL
33 Double Tree Hilton Moda hilton.com.tr/tr/Doubletree-Istanbul-Moda Açık Büfe 85,00 TL
34 Mövenpick Hotel Istanbul www.moevenpick-hotels.com/istanbul Açık Büfe 92,00 TL
35 Le Meridien İstanbul Etiler www.lemeridienistanbuletiler.com Açık Büfe 98,00 TL
36 Conrad İstanbul www.conradistanbul.com.tr Set Menü 95,00 TL
37 Hilton Parksa www.hiltonparksa.com.tr Set Menü 99,00 TL
38 The Marmara Taksim taksim.themarmarahotels.com Set Menü 100,00 TL
39 Pera Palace Jumeirah www.jumeirah.com Set Menü 100,00 TL
40 Hilton İstanbul hilton.com.tr/tr/Hilton-Istanbul Açık Büfe ve Set Menü 115,00 TL
41 Conrad İstanbul www.conradistanbul.com.tr Açık Büfe 115,00 TL
42 Aija Hotel www.ajiahotel.com Set Menü 120,00 TL
43 The Ritz Carlton www.ritzcarlton.com Açık Büfe ve Set Menü 130,00 TL
44 The Grand Tarabya www.thegrandtarabya.com Açık Büfe 135,00 TL
45 Swissotel the Bosphorus www.swissotel.com.tr Açık Büfe ve Set Menü 150,00 TL
46 Çırağan Palace Kempinski www.kempinski.com/tr/istanbul Set Menü 150,00 TL

Bunları da okuyun

2017 Yılbaşı Programları

2017 İstanbul Yılbaşı Programları 2016 Kasım ayının son günlerinde pek çok kişi şimdiden yılbaşı gecesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.