13 Temmuz 2018, Cuma
Anasayfa » Cafe & Bar » Beyrut Performance
Beyrut Performance
Beyrut Performance

Beyrut Performance

İstanbulda eğlence hayatı dediğimiz zaman akıllara hep Avrupa Yakası geliyor. Taksim, Beşiktaş, Ortaköy, Kuruçeşme derken boğaz hattında uzayıp gidiyor. Son yıllarda Karaköy’ün yaptığı çıkışları da unutmamak gerek. Anadolu yakasında da aynı performansı sergilemese de Kadıköy’ümüz mevcut.
Anadolu yakası yıllardır bir performans mekanına hasretti. Bostancı Gösteri Merkezi vb yerleri saymıyoruz elbette. Taksimdeki Jolly Joker’in anadolu yakasındaki muadili olarak Beyrut Performance açıldı. Elbette böyle bir performans mekanının Kadıköy tarafında olmasını istesek de Kartalda olması da sevindirici. Kartal Sahil de, hem bar hem sahne tarafı olan bir yer Beyrut Performance . Kartala gidip Beyrut’a gideceğim derseniz dikkat edin, Kartal sahilde ayrı bir Beyrut Bar daha var. Bizim bahsettiğimiz ise Beyrut Performance.

Beyrut Performance Anadolu Yakasındaki müzik severlerin oldukça ilgisini çekince açıldığı günden itibaren sergilenen konserlerde adım atılmaz oldu, ki şaşırtmadı. Sevilen isimler sahne aldıkça daha da alışır olduk. Zamanla Beyrut Performance da tanındı, yıllardır oradaymış gibi bilinirlik kazandı. Beyrut diğer performans mekanlarına nazaran sosyal medyayı da ciddi anlamda aktif olarak kullanıyor. Neredeyse tüm etkinliklerden önce twitter ve instagram üzerinden davetiye dağıtıyorlar. Hatta bir konsere gidişimizde, bir sonraki etkinlik için de davetiye vermişlerdi sağolsunlar. Varolan konserleri de biletix üzerinden takip edebilirsiniz. Hatta şöyle bir göz attım da, eylül-ekim dönemi yine bomba konserlerle dolu.

İç kısım konser alanı olmakla beraber, mekan girşinde oturup birşeyler içebileceğiniz bar kısmı da mevcut. Konser öncelerinde ya da etkinlik olmayan akşamlarda da tercih edilesi sakin bir yer.

Kadıköyden kendi aracınızla sahil yolunu kullanarak ya da minibüs caddesi üzerinden mekana ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Kartal Bostancı arasında çalışan dolmuşlar ile Kartal Kadıköy arası çalışan minibüs/belediye otobüsleri ile de ulaşabilirsiniz. Ayrıca vale hizmeti mevcut.

 

Kartal – Bostancı sarı dolmuşlar veya Kartal – Kadıköy minibüsleri ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Adres: Kordonboyu Mah. Tekel Cad. Meltem Sokak No: 2 KARTAL / İstanbul

%name Beyrut Performance

Bunları da okuyun

Setüstü Çay Bahçesi’nde bir dem tarih…

İstanbul’da vapura bindiğiniz zaman, Tarihi Yarımada’nın güzelliklerine bakmadan geçemezsiniz, biliriz. O Tarihi Yarımada’dır ki, yüzlerce …

6 Yorumlar

  1. Ben gittim çok güzel, çok eğlendik. İstanbulda yaşıyorsanız bir gece dahi olsa gitmeniz gerek bir yer

  2. İmkanı olan herkesin gitmesini tavsiye ediyorum, bu yazıyı gördükten sonra bende 1 kez daha gitmeye karar verdim.

  3. mekan güzelmiş, geceleri sabaha bağlamak için tavsiye edilir, paylaşım için teşekkürler.

  4. Mekan çok iyi görünüyor. Yazdıklarınıza bakılırsa, oraya giden birinin memnun olmama şansı yok gibi 🙂

  5. Parası olanlar için böyle mekanlar maddi sıkıntısı olmayanlar veya biraz olsun parası olanlar için güzel biryerdir tabiki tartışılmaz.

  6. Güzel mekan ve banada oldukça aykınmış kısa zamanda bi uğruyayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.