13 Temmuz 2018, Cuma
Anasayfa » Restoran » Hızlı ve Köfteli
Hızlı ve Köfteli
Hızlı ve Köfteli

Hızlı ve Köfteli

Anadolu Yakasının merkezi konumundaki Kadıköy hem bu merkezi konumu hem de barındırdığı insan kalabalığı sayesinde her gün pek çok yeni mekan açılıyor. Bunlardan birisi de Hızlı ve Köfteli.

20160111 191619 300x169 Hızlı ve Köfteli
Hızlı ve Köfteli

Hızlı ve Köfteli, son yıllarda modernleşen restoran sektörünün bir üyesi. Standart köftecilere nazaran daha modern, daha keyifle dekore edilmiş, köşe başındaki 1980den beri açık köfteci abinin dükkanından daha farklı. Bu sayede bölgede oldukça yoğun olan öğrenci nüfusuna da hizmet ediyor.
Mekan renkli dekoru ve marjinal ismi sayesinde yemek yiyecek yer arayan bünyelerin dikkatini gayet kolay bir şekilde çekiyor. İçeride oturma alanı olduğu gibi sigara içilebilen açık alan da mevcut. Menü genel olarak köfte üzerinden oluşturulmuş olup piyaz vb seçenekler de mevcut. Hatta menüde çeşitli kombinler de yapılmış.

Siparişi vermek için dakikalarca garsona kendinizi farkettirmeye çalışmanız gerekmiyor, zaten siz girer girmez sipariş almaya geliyorlar. Siparişi verdikten sonra da fazla bekletildiğiniz söylenemez.
Siparişiniz köz domates, biber ve soğan ile servis ediliyor. Açıkcası köfte de oldukça leziz, performans tatminkar. Fiyat/performans da gayet iyi. Mekandan memnun ve doymuş bir şekilde ayrıldıktan sonra bu bölgede ilk aklınıza gelecek restoranlardan biri olacağı şüphesiz.

Adres: Osmanağa Mahallesi, Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak, No 1, Kadıköy, İstanbul
%name Hızlı ve Köfteli

Bunları da okuyun

Topless Teras

İstanbul Teras Restoranları

İstanbul Teras Restoranları İlkbahar ile birlikte kapalı mekanları bırakıp püfür püfür, ferah zaman geçireceğimiz mekanları …

2 Yorumlar

  1. Gerçekten girişimcilerin bu mekan isimlerine hayran kalıyorum 😀 Hızlı ve köfteli nedir yahu süper gerçekten düşünen kişi bir dahiymiş 😀 Fırsatım olursa uğrayacağım kadıköye bilgiler için teşekkürler.

  2. Çok yaratıcı bir isim. Bu film ile birçok alanda isimlendirme yapılıyor. Ama gıda sektöründe olması biraz şaşırtıcı =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.