13 Temmuz 2018, Cuma
Anasayfa » Etkinlik » Garajistanbul
garajistanbul
garajistanbul

Garajistanbul

İstanbul gece hayatı denildiğinde akla gelen ilk mekanlardan birisi olan garajistanbul ilk kez 2007 de kapılarını açtı. 2013 den bu yana da GNL Entartainment ve RE işbirliği ile hayatına devam ediyor.

garajistanbul 2 300x79 Garajistanbul
garajistanbul

İstanbulun en eski, en nezih semtlerinden birisi olan Beyoğlu’da İstiklal Caddesinde bulunan garajistanbul başta müzik olmak üzere, pekçok sanat dalında performans sergilenen bir performans mekanı haline geldi. Mimari ve teknik anlamda da kendini geliştirmeye devam ediyor.

Bir bütün olarak görülse de, her konsepte uyum sağlayabilen, bölünerek de kullanılabilen 2 farklı salonu mevcut olan garajistanbul 4,5 metre tavan yüksekliğine sahiptir. Şimdiye kadar Pragma, C’esaret, Karşılaşmalar, Ashura, Oidipus Nerede, Tetikçi, Bugün Aşık Olucam, Son Dünya ve Diğer Şeyler, Ali ile Ramazan, Arıza, .bayrak, Bomba, Evridike’nin Çığlığı, Olmamış mı?, Trainspotting, İstanbul’da Bir Dava, Ya Seni Rüyasında Bir Daha Hiç Görmezse gibi tiyatro oyunları sahnelendi.

garajistanbul 3 300x200 Garajistanbul
garajistanbul

Mekan, Bülent Ortaçgil&Birsen Tezer, Kardeş Türküler, Serkan Çağrı, Mor ve Ötesi, Anathema, Paul Gilbert, Michael Schenker, Model, Taksim Trio, Cat Power, Boogie Bagan Che Sudaka, Dead Combo, Lee ‘Scratch’ Perry, McCoy Tyner Trio Joe Lovano, Mercedes Peon, Tord Gustavsen gibi grupların konserlerine ev sahipliği yaptı.

garajistanbul 300x200 Garajistanbul
garajistanbul

Ayrıca 2010 İstanpoli Festivali, Sahne Şirketlerin, Cult Film Club, Taşkışla Şenlik 19 Lansman Partisi, Lumberjack Lansman, Redbull BC One, KIA Lansman, İMMİB Endüstriyel Tasarım Yarışması Ödül Töreni, Phonem by Miller, Insomnia by Beck, MySpace Secret Show, Rock’n Dark Express Rock Müzik Yarışması Final Gecesi, Ofisten Sahneye gibi özel etkinlikler de garajistanbulda düzenlendi

Adres: Tom Tom Mahallesi, Yeni Çarşı Caddesi, Kaymakam Reşat Bey Sokak 11A Beyoğlu / İstanbul

Tlf: 0 (212) 244 44 99

 

garajistanbul 1-7 Aralık Programı

Bunları da okuyun

Yılbaşı Yemeği

Titanic Port Otel Yılbaşı Programı

Titanic Port Otel Yılbaşı İstanbulun en merkezi lokasyonlarından birisinde yer alan Titanic Port Otel Yılbaşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.