22 Kasım 2019, Cuma
Anasayfa » Etkinlik » Garajistanbul
garajistanbul
garajistanbul

Garajistanbul

FG DIGITAL

fg digital 300x300 Garajistanbul
FG DIGITAL

1999 yılından bu yana radyosu, etkinlikleri, festivalleri ve yetenek keşifleriyle elektronik müzik kültürünü ve iyi müziği senin gibi yüz binlercesine ulaştıran ve gelecek nesle de ilham veren Future Generation, yeni bir çağa atlıyor!

Geçtiğimiz yıllar içinde bir çok etkinlikte, festivalde ya da partide karşılaştık seninle. Radyomuzun açılış partisinde Faithless’ın unutulmayacak performansını senin gibi 8.000 müzik tutkunuyla dinlediğimiz gece ya da Daft Punk’ın 2007’deki ilk Istanbul konserinde Türkiye’de belki de en iyi sahne şovunu birlikte izledik. “Godfather of House” lakabıyla yılların eskitemeyeceği Frankie Knuckles’lı, müzik dehası Bonobo’lu Otto Santral partileri; İstanbul’a getirdiğimiz dünyanın en büyük parti konseptleri olan Global Gathering, Godskitchen, Ministry of Sound, Renaissance ve Gatecrasher; Türkiye’nin en büyük havuz partisi Stereopool ve Türkiye’nin ilk ve en uzun soluklu elektronik müzik festivali Electronica Festival gibi bir çok etkinlikte, sayısız sanatçıyı senin gibi 900.000’i aşkın müzik tutkunuyla 15 yıldır buluştururken, her zaman gelecek nesillere de ilham kaynağı olma hayalimizi sürdürmeyi amaçladık. Elektronik müzik kültürünün gelişimine ve vizyonuna katkı sağladığımız 16. yılımızda, sana dijital dünyada müzikten daha fazlasını sunmak istedik ve şimdi “FG DIGITAL” ile karşındayız!

FG DIGITAL, müziğin ötesine geçerek, sadece işitsel değil, görsel bir dünya da yaratan, sınırsız, ücretsiz ve kesintisiz yayın sunan bir platformdur. Duyacağın her müziği, soyut görüntülere dönüştüren ve www.fgdigital.tv üzerinden 5 Aralık gecesi yayına girmeye hazırlanan dijital platform, görsel dünya ile birlikte yüksek ses kalitesini de vaad ediyor. FG 93.7 yayınını, Türkiye’nin önde gelen profesyonel DJ kadrosu ve dünyaca ünlü DJ’lerin sunduğu radyo programlarını dinleyeceğin platformda, duyacağın her ritim soyut bir görsellik sunarken, sen istediğin an bu dünyanın keyfini çıkaracak ve belki de kendi partinin yaratıcısı olacaksın.

Yeni nesil müzik platformu “FG DIGITAL”ın partisi, 5 Aralık gecesi Berlin’li prodüktör Daniel BortzDoruk GüralpKaan Dede ve Yang+Agahuz’un özel bir şov kurgusu ile sahne alacakları Garajistanbul’da gerçekleşecek. FG 93.7’nin yeni dijital dünyasının tanıtılacağı bu gecede, sahnesi, tasarımı, ses teknolojisi ve özel konseptiyle daha önce hiç karşılaşmadığın bir dünya seni bekliyor!

#FGDIGITAL

Bunları da okuyun

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019 Kasım ayı bitmek üzereyken yavaş yavaş herkes yılbaşı programlarını araştırmaya başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir