28 Mayıs 2017, Pazar
Home » Etkinlik » 2014 Sevgililer Günü Programları Istanbul

2014 Sevgililer Günü Programları Istanbul

2014 Sevgililer Günü Programları Istanbul

yazımız sizlerle!

Bu yıl da her yıl olduğu gibi Şubat ayının en önemli etkinliği “Sevgililer Günü” ve en önemli sorusu “Sevgililer Günü’nde ne yapıyoruz?” 🙂

Bütçenize uygun bir Sevgililer Günü Programı bulacağınıza inandığımız özel “2014 Sevgililer Günü Programları Istanbul” listemizi sizlerle paylaşıyoruz.

İstanbul Aşkına ekibi olarak tüm İstanbul Aşıklarına sevgi dolu günler diliyoruz!

Sevgililer Günü Programları Istanbul

 Ücret

 İletişim

Web

Holiday Inn Istanbul 79,00 TL (0212)5309900 www.hiistanbulcity.com.tr
Hayal Kahvesi Atakent 95,00 TL (0212)4957550 www.hayalkahvesi.org
Martı İstanbul Hotel 100,00 TL (0212)9874000 www.martiistanbulhotel.com/
Asetrin Balık Gourmet 100,00 TL (0216)4179242 www.asetrin.com
Beluga Fish Gourmet 100,00 TL (0216)4695454 www.belugabalik.com
Carluccio’s 100,00 TL (0212)3530545 www.carluccios.com.tr
Kydonia 115,00 TL (0212)2571131 www.kydonia.com.tr
La Mancha 115,00 TL (0212)2571144 www.lamancha.com.tr
Grand Hyatt 120,00 TL (0212)3681234 www.istanbul.grand.hyatt.com
Armada Otel 125,00 TL (0212)4554455 www.armadahotel.com.tr
360 East Moda 125,00 TL (0216)5424350 www.360istanbuleast.com/
Mövenpick Hotel  149,00 TL (0212)3192929 http://www.moevenpick-hotels.com/
Good Mood Pera 150,00 TL (0212)2450050 www.goodmood.com.tr
Intercontinental 150,00 TL (0212)3684444 www.istanbul.intercontinental.com.tr 
Radisson Blu Pera 160,00 TL (0212)3772500 radissonblu.com/hotel-istanbul-pera
DoubleTree by Hilton Moda 175,00 TL (0216)5424344 www.hilton.com.tr
Le Méridien İstanbul Etiler 177,00 TL (0212)3840000 www.lemeridienistanbuletiler.com.tr 
P.F. Chang’s Etiler – 2 Kişilik 190,00 TL (0212)3586060 www.pfchangs.com.tr 
Sheraton İstanbul Ataköy 199,00 TL (0212)4130600 www.sheratonistanbulatakoy.com.tr
Sürmeli Hotel 199,00 TL (0212)2721161 www.surmelihotels.com  
Tapasuma 210,00 TL (0216)4011333 www.tapasuma.com
Cipriani – The Edition 230,00 TL (0212)3177787 www.cipriani.com 
Hilton İstanbul 235,00 TL (0212)3156000 www.placeshilton.com/cumhuriyet-caddesi-istanbul‎
Morini 236,00 TL (0212)3536767 www.istanbulmorini.com
Conrad Istanbul 240,00 TL (0212)3102525 www.placeshilton.com/istanbul‎
Raika İstanbul 250,00 TL (0212)2433773 www.raika.com.tr
Wyndham İstanbul Kalamış 250,00 TL (0216)4000000 www.wyndhamkalamis.com
Hilton İstanbul Bomonti – 2 Kişi 280,00 TL (0212)3753000 www.hilton.com.tr/tr/hiltonistanbulbomonti
Park Bosphorus Hotel Paket 285,00 € (0212)3778888 www.parkbosphorushotel.com
Lacivert Restaurant 300,00 TL (0212)4133753 www.lacivertrestaurant.com 
Marriott Hotel Asia – 2 Kişi  349,00 TL (0216)5700000 www.istanbulmarriottasia.com
Four Seasons Bosphorus – 2 kişi 350,00 TL (0212)3814000 www.fourseasons.com/istanbul/
Zarifi 350,00 TL (0212)2935480 www.zarifi.com.tr 
The Ritz Carlton – 2 kişi 400,00 TL (0212)3344444 www.ritzcarlton.com/en/Properties/Istanbul 
Best Western President Hotel (2 Kişi) 159 TL  (0212)5166980 www.thepresidenthotel.com
Grand Tarabya Hotel – 2 Kişi Paket 466 Euro (0212)3633300 www.thegrandtarabya.com

 

 


Check Also

İstanbul Komedi Festivali

İstanbul Komedi Festivali

Beşiktaş Kültür Merkezi’nden, Türkiye’de bir ilk! İstanbul Komedi Festivali… BKM, yeni sezonunda Türkiye’de ilk defa …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.