6 Mayıs 2021, Perşembe
Anasayfa » Konaklama » Semtin en modernlerinden; Karaköy Inn Apart!
Oda genel görünüm

Semtin en modernlerinden; Karaköy Inn Apart!

Son zamanlarda Karaköy ve Beyoğlu civarında yeni açılan modern tarzda dekore edilmiş bir çok işletme olduğunu farkettik. Bize göre bu işletmelerin ve tabi ki Karaköy Inn Apart’ın (daha önce ziyaret ettiğimiz Raven Istanbul Suites’te de olduğu gibi) en önemli özellikleri; binaların orijinal yapılarının kısmen korunması ve günümüzün modern çizgileriyle buluşturulmasıydı.

6 Semtin en modernlerinden; Karaköy Inn Apart!

Kesinlikle en güzel ambians ve dekor fikirlerinden biri de tuğlalarla örülmüş duvarları korumak ve modern bir usulde tekrar dekore etmek olsa gerek. İşte Karaköy Inn Apart’ı Booking.com’da ilk gördüğümüz zaman keşif listemize eklememiz de tamamen bu sebepten, tarihi dokuları koruyarak modern haliyle günümüzde yaşatan Istanbul’a en az bizler kadar aşık işletmelerden diğer İstanbul aşıkları’nın da haberdar olmasını sağlamak !

Lokasyon:  Kemankeş Mah. Karanlik Firin Sok. No:5 Beyoglu

Karaköy’e girişte Necatibey Caddesi’ni takip ettiğinizde Maliye Caddesi’nin köşesinde açılan yeni The Haze otelini geçtikten sonra (Tophane durağına gelmeden) sağdan ikinci sokağa –ki bu Karanlık Fırın sokak oluyor- sapıyorsunuz. Karaköy Inn Apart renovasyondan geçirilerek tekrar düzenlenmiş beyaz bir bina olarak karşınıza çıkıyor olacak. Karaköy Tramvayına 8 dk, Karaköy Vapur İskelesine de 5 dk uzaklıkta olan Karaköy Inn Apart ulaşım açısından oldukça avantajlı bir noktada yer alıyor.

İşletme : Bahar Sak

Bahar Hanım işletme yetkilisi olarak rezervasyon işlemi esnasından tutun da bizler otelden ayrılana kadar her detayla ilgili bizlere oldukça yardımcı oldu. Karaköy Inn Apart’ta misafir ağırlama ve hizmet kalitesine oldukça değer verdiklerini de bizzat tecrübe etmiş olduk.

Mekan Detaylı : Şık, Modern, Konforlu, Sade, Kozmopolit

Civar semtlerin adının verildiği 4 odalı Karaköy Inn Apart’ta odalar oldukça geniş ve kullanışlı olarak dizayn edilmiş. Oda içerisinde yatak bölümü, oturma bölümü ve çalışma alanı bölümü oluşturulmuş. Boydan boya camlarla odadan ayrılmış modern banyo bölümü de odaya farklı bir kozmopolit hava katmış. Oda içerisinde bulunan ışıklandırmalar oldukça kullanışlı kısımlarda ve ayrı ayrı misafilerin olası ihtiyaçları düşünülerek konumlandırılmış. Bu ışıklandırmaların duvarlardaki tuğlaları korumak için dekoratif olarak siyah boru ve aparatlarla modernize edilmiş olması da Karaköy Inn Apart’a ayrı bir retro hava katmış.

21 Semtin en modernlerinden; Karaköy Inn Apart!
Oturma alanı
3 Semtin en modernlerinden; Karaköy Inn Apart!
Detaylar

Kalışımız süresince sabah erken ayrılacağımız için Karaköy Inn Apart’ın kahvaltı servisinden faydalanamadık, fakat kahvaltı menüsünün özel tepsi sunumu ile odalara servis edildiği bilgisini aldık.

 

4 Semtin en modernlerinden; Karaköy Inn Apart!
Oda genel görünüm
5 Semtin en modernlerinden; Karaköy Inn Apart!
Banyo görünüm

Kimler tercih edebilir ?

Karaköy Inn Apart’ı Anadolu yakasından Avrupa yakasına araçsız olarak sık seyahat edenler, Beyoğlu veya Beşiktaş bölgelerinde akşam eğlencelerine katılan arkadaş grupları, çiftler veya yalnız seyahat eden gezginler, modern ve soft dekorları sevenler gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Hareketli ve eğlenceli bir arkadaş eğlencesi sonrasında, dingin ve konforlu bir konaklama keyfini yaşayabileceğiniz bir adres olarak Karaköy Inn Apart’a aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

 

Mekan Değerlendirmeleri

Foursquarehttps://tr.foursquare.com/v/karak%C3%B6y-inn-apart/52299ec6bce65c36c5fd12db
Tripadvisor Henüz bir profili bulunmuyor.

 

İletişim Bilgileri

Telefon0212 249 04 68
Websitewww.karakoyinn.com
Facebookhttp://www.facebook.com/KarakoyinnIApart?fref=ts
Twitterkarakoyinn

 

Nasıl giderim ?

View Larger Map

Bunları da okuyun

Beşiktaş Otelleri

Beşiktaşta Nerede Kalınır?

Beşiktaş   Avrupa Yakasında, boğaz kısmında yer alan Beşiktaş oldukça tercih edilen lokasyonlardan birisi. İstanbulda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.