26 Mayıs 2022, Perşembe
Anasayfa » Etkinlik » Romeo ve Juliet İstanbulda
Romeo ve Juliet
Romeo ve Juliet

Romeo ve Juliet İstanbulda

Romeo ve Juliet İstanbulda

Shakespeare’in meşhur aşk öyküsü Romeo ve Juliet 3-4-5-6-7-8 Kasım tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sanatseverlerin karşısına çıkacak.

%name Romeo ve Juliet İstanbulda
Romeo ve Juliet

Ölümsüz, meşhur aşk öyküsü “Romeo ve Juliet” hayran bırakan sözleri, müziği ve oyuncularıyla birlikte sadece 8 gösterim için yeniden İstanbul’a geliyor. David Zard yapımcılığı ve Vincenzo Incenzo’nun sözleri ile yeniden yorumlanan efsane klasik Zorlu Performans Sanatları Merkezinde hayranlarının karşısına çıkacak.

Romeo ve Juliet İtalya’da 8 ay içerisinde 400 bin kişiyi aşkın hayranı tarafından ayakta alkışlanmış olup 45 sanatçı rol almıştır. Oyun içerisinde 23 sahne değişimi yapılmakta olup 270den fazla kostum kullanlıyor. Sahne arkasında da 40 teknisyenle birlikte 15 yapım ekibi ve 6 kişiden oluşan iletişim ekibi bulunuyor. 13 tırdan oluşan kostüm, dekor ve teknik teçhizat ile İstanbul’a gelecek olan Romeo ve Juliet şimdiden hayranlarını heyecanlandırmış olmalı.

 

zorlu psm romeo 254x300 Romeo ve Juliet İstanbulda
Romeo ve Juliet

Romeo ve Juliet‘in sahneleneceği Zorlu Performans Sanat Merkezi şimdiye kadar dünyaca ünlü grupları ve alanında en iyi sanatçıları ağırladı ve ağırlamaya devam ediyor. Broadway ve West End müzikallerinden tiyatroya, pop, klasik, opera ve caza, çok çeşitli performanslara ev sahipliği yapıyor. Akustik özelliğe sahip 2190 kişilik Turkcell Sahnesi ve doğal akustiği ile 678 kişilik Drama Sahnesi mevcut.

Bunları da okuyun

İstanbul Yılbaşı Fırsatı 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019 Kasım ayı bitmek üzereyken yavaş yavaş herkes yılbaşı programlarını araştırmaya başladı. …

2 Yorumlar

  1. Tam olarak yer neresi romanini okumuştum gayet zevkle izleyebilirsiniz.. kitapdan okumak ayri bi sey ama bakalim bide bu sekilde izleyelim

  2. zevkle izleyebileceğiniz baş yapıtlardan bir tanesi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.