28 Mayıs 2017, Pazar
Home » Etkinlik » Evden Kaçış Oyunları İstanbul 2015
İstanbul Evden Kaçış Oyunları
İstanbul Evden Kaçış Oyunları

Evden Kaçış Oyunları İstanbul 2015

Evden Kaçış Oyunları

Okuldan, işten kalan sınırlı zamanları oldukça verimli şekillerde değerlendirip dinlenmek, kafa dağıtmak hepimizin sorunu.

Ancak devamlı aynı şeyler, aynı aktiviteler de bir yere kadar oyalıyor insanı. Bir süre sonra sıkılıyorsunuz, insan farklı şeyler arayışına giriyor. Bu arayışı fırsata çevirmek isteyen girişimciler yıllardır bilgisayarlar oyunu olarak hayatımızda varolan evden kaçış oyunlarını reel olarak tekrar bizimle tanıştırdılar. Ve bu sefer oyunun baş karakterleri bizler olduk. Evden kaçış oyunları gerçekten oldukça farklı bir deneyim ve ilgi çekici bir aktivite. İlk evden kaçış oyunları ilgi görünce, bu fenomen adeta bir furya haline geldi ve bu işletmeler peşpeşe servise açıldı. Malum, bu evden kaçış oyunları tutkunları için adeta bir deneyim çılgınlığı olduğu için bir evden çıktıktan sonra tekrar aynı eve girmiyorsunuz ve diğer evlerde şansınızı deneyip farklı bir atmosferi keşfedebiliyorsunuz.

evden firar logo 265x300 Evden Kaçış Oyunları İstanbul 2015
İstanbul Evden Kaçış Oyunları

Biz de İstanbul’daki evden kaçış oyunlarından Evden Firar’a katılmıştık. Evden Firar deneyimimizi http://www.istanbulaskina.com/evden-firar-oyun/ inceleyebilirsiniz.

Bu sefer hem kendimiz hem de siz İstanbul aşıkları için İstanbul’da bulunan bir evden kaçış oyunları listesi hazırladık! Tablo sevindirici aslında, ilgi arttıkça evden kaçış oyunları listesi de büyümeye devam ediyor. Her geçen gün yeni evler açılacağı gibi, bu listemize eklemeye devam edeceğiz.

 

Siz macera tutkunu İstanbul aşıklarına da ekibinizi toplayıp oyunlara katılmak kalıyor. Bol şans!

 

 

Oyun
İletişim
URL
Semt
Kişi
Fiyat
Evden Firar 0(212)2431161 www.evdenfirar.com/ Beyoğlu 2-5 100-150TL
Istrapped Kütüphaneci Ziya 0(212)2442546 www.istrapped.com Beyoğlu 2-5 100-150TL
Istrapped Ressam Sevilay 0(212)2447636 www.istrapped.com Beyoğlu 2-5 100-150TL
Tuzak 0(216)3361100 www.tuzak.com/ Kadıköy 2-5 100-150TL
Odadan Kaçış 0(546)8652014 www.odadankacis.com/ Beyoğlu 2-5 100-150TL
Senin Maceran 0(850)8850281 www.seninmaceran.com Beyoğlu 2-5 100-150TL
Defuse The Bomb 0(216)4189516 www.defusebomb.com Kadıköy 2-5 120-200TL
Exist 0(532)0614283 www.existoyun.com/ Caddebostan 2-5 120-200TL
Cage 404 0(212)2439722 www.cage404.com Beyoğlu 2-5 100-150TL
Excape 0(507)5580598 www.excape.com.tr Beyoğlu 2-5 100-150TL
MazeUp 0(212)2437645 www.mazeup.com Beyoğlu 2-5 100-140TL
Escape 34 0(535)8667887 www.escape34.com Kadıköy 2-5 100-150TL
Escape Planet Sherlock Holmes 0(212)2353758 www.escapeplanet.com/taksim/ Beyoğlu 2-5 100-150TL
Escape Planet Hürrem Sultan 0(212)6602353 www.escapeplanet.com/bakirkoy Bakırköy 2-5 100-150TL
Crypt Locked 0(216)3466276 www.cryptlocked.com Kadıköy 1-5 120TL
Kusursuz Kaçış 0(216)4189983 www.kusursuzkacis.com/ Kadıköy 2-5 100-200TL
The Room Türkiye 0(216)4183793 www.theroomturkiye.com Kadıköy 2-6 100-180TL
Enigma Room Escape 0(212)9630147 www.enigmaroomescape.com Beyoğlu 2-5 100-150TL
Gizemli Ev 0(216)3460866 www.gizemliev.com Kadıköy 2-6 100-200TL
Exit Run 0(212)2114484 www.exitrun.com Beyoğlu 2-5 100-150TL
Okuldan Kaçış okuldankacis@gmail.com www.okuldankacis.com Kadıköy 2-5 100TL
Trapped Theory 0(216)4143040 www.trappedtheory.com Kadıköy 2-5 100-150TL
Korku Kapanı 0(505)3438553 www.korkukapani.com Kadıköy 2-5 120-150TL
İpucu Evi 0(216)3305583 www.ipucuevi.com Kadıköy 2-5 120-150TL
Görevin 0(216)3386060 www.gorev.in Kadıköy 2-5 100-150TL
Escape Lock 0(216)4501133 www.escapelock.com Kadıköy 2-5 80-120TL
The Panic House 0(216)3466197 www.thepanichouse.com Kadıköy 2-6 120-180TL
Lock Hunt 0(212)2277747 www.lockhunt.com Beşiktaş 2-6 120-180TL

Check Also

İstanbul Komedi Festivali

İstanbul Komedi Festivali

Beşiktaş Kültür Merkezi’nden, Türkiye’de bir ilk! İstanbul Komedi Festivali… BKM, yeni sezonunda Türkiye’de ilk defa …

4 comments

  1. Evden Kaçış

    Artık bu oyunlar boyut atlıyor ve bir süredir ülkemize sıçrayan bu oyunları sanal dünyadan gerçek dünyaya uyarladılar. Ülkemizde de gün geçtikçe odadan kaçış oyunu sayıları artmakta. Sizlere hemen bu oyunun kurallarını anlatacak olursak; aslında öyle aman aman kuralları yok oyunun. Yine bilgisayar ortamında olduğu gibi sizi ve ekibinizi bir eve kilitliyorlar. Siz de bilgisayar oyunlarında olduğu gibi ev içerisinde ipuçları arayarak önünüze çıkan zorlu ve sinir bozucu bulmacaları çözerek, odadan odaya koşturarak, bulduğunuz her türlü parçaları birleştirerek, dış kapının anahtarına belirli bir süre içinde ulaşmaya çalışıyorsunuz. Genellikle bu oyunlar için 1 saat olarak süre zarfı verilmektedir. 1 saatlik süre zarfında gerekeni yapamazsınız, oyun maalesef sizin ve ekibiniz için bitmiş oluyor.

  2. Ersin Özoğlu

    Evden kaçış oyunları arşiviniz oldukça güzel, sade ve anlaşılır olmuş. Sadece biraz daha geliştirilebilir.Daha fazla firmaya ulaşabilirsiniz.

  3. Deneyip görülmesi gereken oyunlardan bitanesidir başarili zevk aldigimiz bi oyun tavsiye ederim

  4. bu oyunlara bayılıyorum en kısa sürede denemek isterim cidden çok güzel 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.