17 Şubat 2020, Pazartesi
Anasayfa » Etkinlik » Beat The Night Events
Beat The Night
Beat The Night

Beat The Night Events

Burn Energy Drink presents Viken Arman Beat The Night Events
Burn Energy Drink presents Viken Arman

Burn Energy Drink presents: Viken Arman

 

“Yola, deep house’un ambient’a uzandığı topraklarda dinleyicilerini mistik güçlere emanet etmek için çıkan Viken Arman, underground elektronik müziğin son yıllarda yükselen isimlerinden. Ermeni kökenlerinden gelen etnik bağlarını geçmişindeki klasik müzik ve caz eğitimleriyle birleştirerek karakteristik bir sound elde eden Fransız DJ ve prodüktor, İstanbul’da geçtiğimiz yıllarda katıldığı festivallerden kendisine hayran bırakarak ayrılmış olsa da henüz sahnenin tamamına sahip olamamıştı.

Burn Energy Drinks ana sponsorluğu ve Beat The Night sunumuyla 26 Kasım Cumartesi gecesi ROXY kabininde bu durum değişecek ve Arman, yıldızın kendisi olduğu bu gecede İstanbul için şimdiye kadar ki en özel performansını sergileyecek!

Gecenin açılış ve kapanış setleri ise Murathan Özbek ve Can Balta’dan. 2009’da kurduğu Fransız kolektifi Minimal Trip’in ardından bu sene hayat verdiği plak şirketi Denature Records ile pekçok alternatif müzisyenin de scene’e ilk girişlerine önayak olan bu ilham dolu isim ile dans dolu bir gece için ROXY’de buluşalım!”

burn viken arman tarih Beat The Night Events
Burn Energy Drink presents: Viken Arman

Bunları da okuyun

İstanbul Yılbaşı Fırsatı 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019 Kasım ayı bitmek üzereyken yavaş yavaş herkes yılbaşı programlarını araştırmaya başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir