20 Ocak 2020, Pazartesi
Anasayfa » Etkinlik » Beat The Night Events
Beat The Night
Beat The Night

Beat The Night Events

Burn Energy Drink Joris Voorn Beat The Night Events
Burn Energy Drink presents: Joris Voorn & Kidmap kid

 

Burn Energy Drink presents: Joris Voorn & Kidmap kid

 

Hollanda’nın medar-ı iftiharlarından Joris Voorn, hemen her gün çeşitli etkinliklerde boy gösterdiği Amsterdam Dance Event’in sıcağı geçmeden 9 Aralık’ta Beat The Night sunumu ve Burn Energy Drink ana sponsorluğuyla Roxy’de!

“Yalnızca kariyeri genelinde uzun vadede değil, set ve derlemeleri içindeki kısacık anlarda da trance’den techno’ya, techno’dan minimal’e kusursuz geçişleriyle kendi ekolünü yaratan Joris Voorn, neslinin ötesine taşan bir değişime önayak olarak şimdiden elektronik müziğin yaşayan efsanelerinden biri haline geldi.

Joorn’un müziği, bundan on yıl önce yayımladığı ikinci albümüyle adını açıkça koyduğu gibi “derin bir yerlerden” geliyor ve yalnızca vücudu değil hisleri de harekete geçiriyor.

Müzisyen bir ailede doğup büyümesinin ardından 20’li yaşların başında dj’liğe başlayan ve kariyerini 20 yıldır hız kesmez bir başarıyla ilerleten Hollandalı’nın Dark Science ve Third Nation gibi çok sayıda alternatif solo projesinin yanı sıra Green ve Rejected gibi günümüzün öncü plak şirketlerinin bazılarında da imzası bulunuyor.

Parçaları ve remix’leri kadar dj setleri ve canlı performanslarıyla da dünyayı senelerdir kendine tekrar tekrar hayran bırakan Joris Voorn’un her daim güncel tutmayı başardığı setlerinden bir yenisi için 9 Aralık’ta Roxy’de buluşalım.

Gecede Joris Voorn’a bu sene kendi label ve müzikal gelişim platfomu Birds That Fly’ı hayata geçiren İngiliz müzisyen Kidnap Kid ve Procombo eşlik edecek.”

burn joris voorn Beat The Night Events
Burn Energy Drink presents: Joris Voorn & Kidmap kid

Bunları da okuyun

İstanbul Yılbaşı Fırsatı 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019

İstanbul Yılbaşı Fırsatları 2019 Kasım ayı bitmek üzereyken yavaş yavaş herkes yılbaşı programlarını araştırmaya başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir