10 Mayıs 2021, Pazartesi
Anasayfa » Güncel » İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Kadınların en çok sevdiği fakat el becerisi ve zaman isteyen bir ürün olan iğne oyası ile yapılan modeller herkes tarafından çok beğenilmektedir. Renklerin ve desenlerin farklılığı ve verilmiş olan uğraş ile birlikte harika ürünler ortaya çıkabilmektedir. Evlerinin her noktasına bu el işçiliğini sergileyerek çok farklı ürünler ortaya çıkmaktadır. İğne oyasını evimizin her yerinde kullanabiliriz. Örneğin sehpa üzerine yapılan örtüler, mutfak takımları ya da havlu kenarlarına iğne oyası yaparak görsellik olarak harika ürünler yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı işlemeleri her kadın tarafından özenle yapılmaktadır.

Eskiden annelerimiz bu ürünleri sadece misafir geleceği zaman ortaya çıkarır ve onlara daha iyi görünebilmek için birçok modelde havlu yapılırdı. Yeni dönemde ise her zaman evlerde bu ürünler kullanılmaya başlandı. Eve gelecek olan misafirlerin en çok kullanacak alanlardan birisi olan banyonun, içerisinde bulunan bütün detaylara özen gösterilir. Eski demode olan düz renk havluların yerine renkli ve iğne oyası ile süslenmiş havlular almaktadır. Renklerin ve desenin uyumu sayesinde bir de bunun üzerine el işçiliğinin kalitesi eklenince harika ürünler ortaya çıkmaktadır. Sonuçta el işçiliği ile yapılan her ürünün önemi ayrıdır. Kadınlar bu ürünlerle evlerinin her noktasını harika bir hale getirebilirler. İğne oyası havlu kenarı örneklerine artık her zaman ve her yerde kolayca ulaşabileceğiniz bir bilgi olmuştur.

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

İğne oyası havlu kenarı örnekleri eski zamanlarda kısıtlı ve azdı. Çünkü insanlar kendi aralarında sadece paylaşımlar yapabilerek ve renkleri değiştirerek farklı ürünler ortaya koyabiliyorlardı. Günümüzde internetin çok yaygın bir hale gelmesinden dolayı istediğiniz bütün bilgileri kolaylıkla ulaşabilmektesiniz. Bu sayede iğne oyası havlu kenarı örnekleri de artmış ve ortaya birçok yeni desen çıkmıştır.

Yeni desenler sayesinde bu iş artık bir hobi olmaktan çıkmış bir ticaret işi olma yönünde hızlı bir şekilde ilerlemiştir. Kadınlar evlerinde boş zamanlarını değerlendirebilmek için bu ürünleri yapmaya hatta yaptıkları ürünleri internet üzerinden satmaya başladılar. El emeği göz nuru olan bu ürünleri internet sitelerinde satın alma şansına sahipsiniz. Hem evlerinizde harika dekorlar yapmış olur hem de evlerine ek gelir kazanç sağlayacak olan kişilere yardımcı olmuş olursunuz. Satın almayıp kendileri yapmayı tercih eden kadınlar için ise, internet sitelerinde birçok iğne oyası havlu kenarı örnekleri bulmaları mümkün. Videolu anlatımlar sayesinde evlerinde kolayca bu ürünleri yapabilecekler.

Bunları da okuyun

Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

Sıradan havluları bile son derece şık ve ağır parçalara dönüştürmeyi elbette ki herkes ister.  Eğer …

2 Yorumlar

  1. Valide görmesin bunları ekranın başından ayrılmaz 🙂 Bunları yapmak zordur annemin çeyizliklerinin arasında var havlu kenarları öyle duruyor 🙂

  2. annem halen yapar ve sevdiklerine hediye eder. bu annem için hem oyalayıcı hem de mutlu eden bir uğraşı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.