24 Ocak 2020, Cuma
Anasayfa » Cafe & Bar » Bostancı’daki Cafeler
Bostancı
Bostancı

Bostancı’daki Cafeler

      2. Traffic

bostancı traffic 2 300x225 Bostancıdaki Cafeler
Bostancı Traffic

Bostancı Deniz Otobüsü İskelesi karşısında yer alan Traffic, Bostancının en güçlü, en sevilen mekanı diyebiliriz. Traffic, Cordondan sonra açılsa da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmanın yanı sıra, kendisinden önce açılan pek çok cafeye göre istikrarını da bozmadı. Traffic dekorasyon olsun, personel kalitesi olsun bölgedeki pek çok mekana göre daha kaliteli, bu sayede de çoğu zaman yer bulmanız güçleşiyor. Açık alan kısmı da, kapalı alan kadar geniş. Mekanda nargile servisi de yapılmakta olup, küçük bir minibüs içerisinde nargile yapıyorlar. Fiyatlar ortalamanın üzerinde de olsa servis ve lezzet karşısında gayet normal gelecek.

Adres: Bostancı,Balıkçı Yunus Sok. No:12,34744 Kadıköy/İstanbul (0216) 445 2525

Bunları da okuyun

Setüstü Çay Bahçesi’nde bir dem tarih…

İstanbul’da vapura bindiğiniz zaman, Tarihi Yarımada’nın güzelliklerine bakmadan geçemezsiniz, biliriz. O Tarihi Yarımada’dır ki, yüzlerce …

2 Yorumlar

  1. istanbul’da olupta yazdığını cafelere gitmemek olurmu 😉 önerdiğiniz cafeler harika yerler teşekkürler.

  2. Terminal kahve istasyonunun fiyatları biraz tuzluydu. Şuan ki fiyatlarını bilmiyorum. Ama hizmet, sunum ve cafe dizaynı güzeldi. Arkadaşlarınız ile toplanıp bir araya gelerek karşılıklı kahve yudumlayıp sohbet edebileceğiniz bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir